дивись.info

Сех готова до радикальних кроків

Сех готова до радикальних кроків

Про це заявив сьогодні перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник під час наради щодо вирішення питань із закриття Львівського полігону твердих побутових відходів у с. Грибовичі, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Нагадаємо, за висновком державної екологічної експертизи від 26.08.2011 рекомендовано поетапне закриття та повна біологічна рекультивація полігону. Комплексний проект з рекультивації полігону складається з двох стадій: «Проект» та «Робоча документація». Перший етап виконано, для виконання другого необхідна постанова Кабінету Міністрів України, після чого буде направлено фінансування.

«Ця проблема не є нова й надзвичайно соціально значуща. Багато вже було сказано й  під час попередніх нарад, але конкретного вирішення проблеми на сьогоднішній день ми й досі не маємо», – сказав Йосиф Ситник та наголосив на необхідності спільних дій: «Ми повинні діяти як єдина команда, бо це спільна проблема всього регіону, що загрожує екологічною катастрофою не лише ближнім населеним пунктам. Водночас рішення ми повинні шукати прозоро, громада має бути поінформованою про стан справ».

Йосиф Ситник доручив новоствореній робочій групі скласти чіткий перелік інвестиційних пропозицій, які треба обов’язково оприлюднити, а також план-графік подальших кроків.

Зазначимо, такий графік буде складено впродовж двох днів і оприлюднено на офіційному сайті облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

Також перший заступник голови ОДА наголосив, що Ірина Сех готова до радикальних дій, аби врегулювати цю ситуацію та не допустити екологічної катастрофи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.