дивись.info

“Свобода” оприлюднила свою версію провокації у Львові

“Свобода” оприлюднила свою версію провокації у Львові

12 травня 2014 року у Львові кількадесят осіб намагалися вчинити провокацію з метою дестабілізувати ситуацію в регіоні. Близько тридцяти осіб намагалися дискредитувати голову Львівської облдержадміністрації свободівку Ірину Сех: вони прийшли до Львівської ОДА із закликами “змести нову владу”. Водночас біля адміністративної будівлі відбулась акція прихильників “Свободи”. Націоналісти виступили проти намагань дестабілізувати ситуацію на Львівщині та наголосили, що псевдогромадські організації, за якими стоять відверті українофоби, створюють потрібну для російських телеканалів картинку.

“Для кремлівської пропаганди замало того, що їхній режим чинить на сході України, їм потрібні провокації і на заході – у запіллі Української держави. Людей, які прийшли сьогодні сюди під гаслом “змести нову владу”, просто використовують, а вони, либонь, цього самі це усвідомлюють. Очевидна мета таких акцій – продемонструвати, що не тільки у Слов’янську чи Маріуполі, а й у Львові виступають проти нової української влади, яку Кремль називає “хунтою”. Провокації у Львові планували ще на 9 травня, однак влада зробила усе можливе, аби цього не сталося. Та, вочевидь, провокатори вирішили надолужити кремлівський план сьогодні”, – зазначив свободівець Андрій Холявка.

Своєю чергою, голова Львівської обласної державної адміністрації свободівка Ірина Сех звернулася до “пікетувальників”, аби вони делегували своїх представників на зустріч із нею, однак ті не прийшли – очевидно, вже виконали свою роль перед телекамерами на вулиці.

“Прикро, що в такий складний час, коли усі українці мають об’єднатися для боротьби з окупантом, є люди, які допомагають ворогові. Львівська облдержадміністрація має багато завдань: окрім господарської роботи, нам належить подбати про біженців із Криму та сходу країни, яким ми надаємо притулок і допомагаємо із працевлаштуванням; також ми створюємо батальйон територіяльної оборони, аби захистити край від диверсантів і терористів. Львівщина відряджає своїх військових та правоохоронців на захист східних кордонів та боротьбу з тероризмом, підтримує наших солдатів екіпіруванням, технікою та всім необхідним. Вочевидь, зараз певним особам вигідно, аби замість надійного тилу на Львівщині з’явилася зона конфлікту”, – прокоментувала Ірина Сех.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.