дивись.info

Українські військові переможуть російського окупанта, – Колодій

Українські військові переможуть російського окупанта, – Колодій

Голова Львівської обласної ради, співголова організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2015 році 100-річчя перемоги Українських Січових Стрільців над російськими військами у битві на горі Маківка Петро Колодій провів перше засідання оргкомітету, повідомили у прес-службі ЛОДА.

“Я переконаний, що наша робота буде плідною, а саме святкування –  гідним тої перемоги, яку здобули Січові Стільці. І невдовзі буде ще одна перемога українських вояків над російським окупаційним військом”, – наголосив Петро Колодій, відкриваючи засідання оргкомітету.

Голова Сколівської районної ради Микола Романишин проінформував присутніх про стан підготовки до відзначення 100-річчя бою на горі Маківка, а також про питання, які ще потребують вирішення. Зокрема, йшлося про ремонт та заміну пошкоджених елементів Меморіального комплексу на горі Маківка. Також Микола Романишин порушив питання про будівництво нової лісової дороги до Меморіалу УСС. Петро Колодій запевнив оргкомітет, якщо Сколівська районна рада профінансує виготовлення технічної документації, то обласна рада віднайде кошти на будівництво такої дороги.

Члени оргкомітету підтримали пропозицію Андрія Холявки – просити обласну раду звернутися до Верховної Ради України з пропозицією ухвалити  постанову про святкування на державному рівні 100-річчя перемоги Українських Січових Стрільців над російськими військами у битві на горі Маківка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.