дивись.info

Колодій просить керівництво держави спростити процедуру закупівлі паливно-мастильних матеріалів для медичних установ

Колодій просить керівництво держави спростити процедуру закупівлі паливно-мастильних матеріалів для медичних установ

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та міністра економічного розвитку і торгівлі України з проханням спростити процедуру закупівлі паливно-мастильних матеріалів для закладів охорони здоров’я, повідомили у прес-службі ЛОДА.

У своєму листі Петро Колодій наголошує на тому, що у зв’язку з важкою фінансово-економічною ситуацією, яка склалась в Україні, та постійним непрогнозованим зростанням ринкової вартості, закупівлі паливно-мастильних матеріалів здебільшого завершуються відміною відкритих торгів чи визнанням їх такими, що не відбулися.

Першопричиною цього, на думку очільника обласної ради, є подання для участі в них менше двох учасників. Іншою причиною відміни торгів є те, що сума, передбачена замовником на фінансування закупівлі необхідної мінімальної кількості пального за ціною найбільш вигідної пропозиції конкурсних торгів, є критично недостатньою.

«Такий стан справ призводить до того, що заклади охорони здоров’я не мають можливості придбати рідинне паливо, газ та мастильні олії, що унеможливлює надання повної як невідкладної ургентної, так і планової медичної допомоги населенню», – йдеться у листі.

Отож, голова Львівської обласної ради звернувся до Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети з проханням ініціювати зміни до ЗУ «Про здійснення державних закупівель» у частині внесення до переліку предметів закупівлі, на які не поширюється дія Закону, паливно-мастильних матеріалів для закладів охорони здоров’я. Натомість придбання здійснюватиметься відповідно до порядку, визначеного уповноваженим органом на момент укладання договору.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.