дивись.info

У Франковому університеті відбудеться масштабне наукове зібрання шевченкознавців із восьми країн світу

У Франковому університеті відбудеться масштабне наукове зібрання шевченкознавців із восьми країн світу
Вже сьогодні у Львові представлять скандальну виставу на основі подій в Україні. Про це під час прес-конференції розповів російський поет Андрій Орлов Орлуша, інформує Дивись.Інфо.

Упродовж 15-16 травня 2014 року у Львівському національному університету імені Івана Франка відбуватиметься Міжнародна наукова конференція «Апостол правди і науки», присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Урочисте пленарне засідання розпочнеться о 10.00 в Актовій залі Університету, повідомляє прес-служба Університету.

Організаторами конференції є Львівський національний університет імені Івана Франка та Наукове товариство імені Шевченка. Це масштабне наукове зібрання у ювілейний шевченківський рік стане гідним кроком до інтелектуального осягнення феномена Кобзаря. Участь у форумі візьмуть учені з Болгарії, Німеччини, Польщі, Сербії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Хорватії та авторитетні українські науковці. Зокрема, з науковими доповідями на пленарному засіданні виступлять Микола Жулинський, Володимир Панченко, Роксолана Зорівчак, Тарас Салига й інші.

Шевченкознавці мають на меті обговорити найновіші тенденції дослідження творчості Тараса Шевченка, його постійної присутності у суспільно-політичному житті України.

Окрім пленарного засідання та роботи одинадцяти секцій, заплановано концертну програму «У вінок Кобзареві» та презентацію найновіших шевченкознавчих видань.

За матеріалами конференції буде опубліковано збірник наукових праць

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.