дивись.info

Батальйон «Львів» наразі не укомплектований (відео)

Батальйон «Львів» наразі не укомплектований (відео)

На службу у батальйоні «Львів», який формує УМВСУ у Львівській області, претендує 240 кандидатів. Про це під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом повідомив начальник штабу УМВСУ у Львівській області Юрій Гладун.

«Батальйон «Львів» формують за аналогією того, як це роблять в кількох областях України. Наразі відібрано 114 осіб, з них – 8 офіцерів. За необхідності батальйон може бути скерований в інші регіони», – сказав начальник штабу.

Як повідомив під час відеомосту начальник відділу зв’язків із громадськістю ГУ МВС України у Дніпропетровській області Олексій Щербатов, у Дніпропетровську вже укомплектовано аналогічний батальйон «Дніпро-1». Він налічує 500 осіб.

«Ми активно комплектували батальйон в травневі свята. Це – добровольці. Людина, яка служить в ньому, стає працівником міліції. Якщо, зазвичай, оформлення працівників міліції на роботу в інші підрозділи триває не менше трьох місяців, бо кандидати мають пройти перевірку щодо судимості, освіти, стану здоров’я тощо, то претенденти в «Дніпро-1» пройшли пришвидшену перевірку за кілька тижнів», – сказав Олексій Щербатов.

У батальйон, за словами Щербатова, відібрані чоловіки від 25 до 50 років.У підрозділ увійшли також люди, які раніше не служили в армії, але є патріотами. Зараз вони проходять навчання в Університеті внутрішніх справ Дніпропетровська.

Батальйон «Дніпро-1», зокрема, підсилить блокпости, яких сьогодні на Дніпропетровщині налічується 34. Крім того, співробітники батальйону охоронятимуть громадський порядок у в містах і містечках краю.

Співробітник батальйону «Дніпро-1» наразі отримує 2200 грн, повідомив Олексій Щербатов. Але цю суму обіцяють збільшити, бодай, в два рази.

За словами Юрія Гладуна, рядові батальйону «Львів» зароблятимуть як мінімум 4 200 грн,  а командир – майже 6 000 грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.