дивись.info

Львівська залізниця нагадує пасажирам правила перевезення тварин та птахів

Львівська залізниця нагадує пасажирам правила перевезення тварин та птахів

Із настанням літнього сезону все більше пасажирів подорожують залізницею із тваринами. Відповідно до правил, при перевезенні собак, котів, дрібних кімнатних тварин та кімнатних декоративних птахів необхідно мати при собі багажну квитанцію та належним чином оформлений ветеринарний документ.

Перевезення собак незалежно від розміру, у тому числі собак-супровідників сліпих, дозволяється лише в купейному вагоні за умови викупу пасажиром всіх місць купе. Великі собаки (вищі 45 см, не більше одного) перевозяться у намордниках на ланцюжках або ремінних прив’язках, малі собаки — у ящиках, корзинах, клітках (не більше двох особин). При цьому перевезення собак-супровідників, що супроводжують інвалідів-сліпих, не оплачується.

У вагонах потягів «Регіональний експрес», швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+ кімнатні тварини не більше двох особин (малі собаки, коти тощо) перевозяться в ящиках, корзинах, клітках або контейнерах із водонепроникним абсорбуючим дном (не більше одного місця ручної поклажі), які розміщуються на руках у пасажира або під місцями для сидіння.

У регіональних поїздах великі собаки перевозяться у крайніх тамбурах першого і останнього вагонів під наглядом супровідника, а малі собаки розміщуються під місцями для сидіння в ящиках, корзинах,  клітках (не більше двох особин).

Дрібні кімнатні тварини (крім собак) та кімнатні декоративні птахи перевозяться у всіх типах вагонів незалежно від наявності ручної поклажі і повинні перевозитись в ящиках, корзинах або клітках (не більше одного місця ручної поклажі) й вільно розміщатися на місцях,  відведених  для  ручної поклажі. Оформлення проїзних документів на всі місця у купе (оформлення окремого купе для дрібних кімнатних тварин і кімнатних декоративних птахів у клітках) не є обов’язковим.

Свійська птиця (кури, індики, гуси, качки, цесарки, перепілки, голуби тощо) допускається до перевезення лише в загальних вагонах приміських поїздів та регіональних поїздах в ящиках, корзинах, клітках (не більше одного місця ручної поклажі), розміри яких не перевищують розмірів, передбачених для ручної поклажі (об’єм до 200 см куб.).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.