дивись.info

Сесією міськради погодили межі Снопківського парку

Сесією міськради погодили межі Снопківського парку

Сьогодні, 15 травня, пленарним засіданням сесії Львівської міської ради було погоджено межі пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення парк «Снопківський» та надано дозвіл ЛКП «Зелений Львів» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для збереження та використання парку.

Ухвала полягає у встановленні меж парку, орієнтовною загальною площею 48,3175 га, зокрема:

–              межі земельної ділянки (43,6034 га), обмеженої територією ЛКП «Львівводоканал», вул. Зеленою, вул. Липова Алея, територією ТзОВ «Клуб професійного футболу Карпати», присадибними ділянками на вул. Стуса, вул. Стуса, вул. Липова Алея, вул. Кубанською, житловою та громадською забудовою на вул. Кубанській, вул. Кримською, вул. Бучми, присадибними ділянками на вул. Бучми;

–              межі земельної ділянки (4,3970 га), обмеженої присадибними ділянками на вул. Кубанській, житловою та громадською забудовою на вул. Кубанській та вул. Зеленою, територією ЛМКП «Львівводоканал», вул. Зеленою, присадибними ділянками на вул. Кримській, вул. Кримською;

–              межі земельної ділянки (0, 3171 га), обмеженої присадибними ділянками на вул. Кримській, та вул. Кримською.

«Це лише перший етап – перша ухвала, яка майже повторила ухвалу 2001 року. Тобто, сьогодні ми погодили межі Снопківського парку практично у тих же межах, щоправда додали 3 га вздовж вул. Снопківської, Липової Алеї і Кубанської. Ми долучили цю територію, щоб потім ні в кого не було бажання побудуватись там», – зазначив директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів.

Як було також зазначено, наступний крок полягатиме в розробленні сертифікованою геодезичною організацією проекту відводу землі, де буде чітко вказано межі, координати й площу. Після погодження цього проекту, його винесуть на сесію. Далі – засідання обласної ради та Верховної Ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.