дивись.info

На Львівщині під час виборів охорону правопорядку забезпечуватимуть майже 4 тис. міліціонерів

На Львівщині під час виборів охорону правопорядку забезпечуватимуть майже 4 тис. міліціонерів

На Львівщині під час дострокових виборів Президента України  25 травня охоронятимуть громадський порядок майже 4 тис. міліціонерів. Допомагатимуть їм у цьому представники громадських формувань.

На Львівщині буде діяти 12 територіальних виборчих округів на яких буде знаходитися 2151 виборча дільниця. З моменту отримання виборчими дільницями бюлетенів та до передачі їх виборчим окружним комісіям правоохоронці охоронятимуть приміщення дільничних виборчих комісій та приміщення для голосування з метою недопущення порушення громадського порядку та провокацій.

Керівництво ГУМВС України у Львівській області проводить наради з органами влади та зустрічі з представниками громадських організацій на яких спільно напрацьовуються заходи щодо забезпечення правопорядку та недопущенню будь-яких провокацій під час голосування та підрахунку голосів, а також щодо охорони приміщень у яких розташовуються виборчі дільниці.

«З моменту отримання виборчими дільницями бюлетенів та до передачі їх виборчим окружним комісіям правоохоронці охоронятимуть приміщення дільничних виборчих комісій з метою недопущення їх блокування чи захоплення. Основне завдання правоохоронців – забезпечити безпеку громадян, їхні права, свободи і законні інтереси, запобігати правопорушенням та їх припинення. На кожній дільниці, де проводитиметься голосування, цілодобову охорону забезпечуватимуть  працівники міліції», – зазначив заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області – начальник міліції громадської безпеки полковник міліції Сергій Маруняк.

Також проводяться ретельні інструктажі особового складу, працівники міліції націлюються на суворе дотримання законодавства України, витримку, уникнення провокацій, реагування на звернення громадян та вжиття оперативних заходів для припинення можливих протиправних дій.

«Для забезпечення охорони громадського порядку та недопущення провокацій на Львівщині буде задіяно майже 4000 працівників міліції. Правоохоронці спільно з громадськими активістами забезпечуватимуть цілодобову охорону на 2151 виборчій дільниці», – повідомив Сергій Маруняк.

Він наголосив, що жодного втручання у сам виборчий процес з боку правоохоронців бути не може. Також співробітники органів внутрішніх справ будуть забезпечувати охорону під час транспортування бюлетенів на виборчі дільниці і на територіальні виборчі комісії. На допомогу працівникам міліції будуть залучатися учасники громадських організацій.

«З усіма працівниками проводяться заняття по вивченню законодавства України щодо виборів. Також, моделюються ситуації, що можуть виникати під час проведення виборчого процесу та відпрацьовується алгоритм дій щодо їх вирішення. Ми докладемо максимум зусиль, щоб не допустити будь-яких позаштатних подій на виборчих дільницях. Якщо ж вони все-таки будуть виникати – будемо оперативно реагувати», – додав Сергій Маруняк.

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.