дивись.info

Це не «Свобода» – це сволота, – з мітингу у Львові (відео)

Це не «Свобода» – це сволота, – з мітингу у Львові (відео)

Сьогодні, 19 травня, під стінами Львівської ОДА знову пройшов пікет громадських активістів проти суміщення посад народним депутатом України, головою ЛОО ВО «Свобода» та головою Львівської ОДА Іриною Сех.

Про це повідомив кореспондент Дивись. Інфо.

Активісти принесли під стіни ОДА шубу із доларами й оголосили основну вимогу – складання мандату або ж написання заяви із посади голови Львівської ОДА.

Натомість під Львівську ОДА знову прийшли і прихильники партії «Свобода», серед яких візуально можна було помітити людей, схожих на членів так званої «секти Догнала».

Учасники акції тримали плакати «У Донецьку сепаратисти, а у Львові сумісники», «Не люби посади – люби Україну», «Сех, віднови ліс», «Сех! Досить сидіти на двох стільцях» та інші, а також скандували гасла «Це не «Свобода» – це «Сволота» й наголошували, що партія «Свобода» боїться, що на наступних місцевих виборах не набере голосів узагалі.

Під стінами ОДА також у повній бойовій амуніції перебували і представники спеціальних підрозділів.

До пікетувальників вийшов перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник, який закликав не влаштовувати шоу, а піти на переговори.

У результаті представники зайшли у будинок, де їх зустрів голова облради Петро Колодій, який не зміг додзвонитись до Ірини Сех.

Відтак учасники акції влаштували флеш-моб, а також поперегукувались взаємними образами і розійшлись до завтра.

«Нас, здається, почули. Завтра буде поставлена крапка. Або три крапки», – сказали вони на завершення мітингу.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.