дивись.info

Я не можу ставати на будь-яку сторону, – Павлів про забудову біля будинку Ярославенка (відео)

Я не можу ставати на будь-яку сторону, – Павлів про забудову біля будинку Ярославенка (відео)

Забудовник, який хоче звести 12-типоверховий будинок на розі вулиць Карманського та Ярославенка не припинятиме будівельних робіт, а місцеві мешканці вчиняють незаконні дії із перешкоджання господарській діяльності.

Про це представник інвестора заявив сьогодні, 19 травня, за підсумками наради із директором департаменту містобудування Львівської міської ради Андрієм Павлівим, інформує кореспондент Дивись. Інфо.

Під час наради Андрій Павлів вголос зачитував усю документацію, щоб усі присутні могли з нею ознайомитись. Зокрема, як йдеться у документації, у майбутньому будинку повинно бути 39 квартир, чотири із якої – чотирикімнатні.

Павлів також зачитав висновок, у якому вказано, що ділянка є із насипних грунтів, а тому забивати палі на місці будівництва не можна, оскільки може бути руйнування сусіднього будинку.

Експерти також рекомендують забезпечити непідтоплення території і вказують, що «перенос колектора може привезти до непередбачуваних наслідків». Нагадаємо, інвестори кажуть, що вкладуть у ремонт колектора 6 мільйонів гривень.

За підсумками наради, представники інвестора та забудовника назвали місцевих мешканців провокаторами і додали, що будинок буде збудований. Також вони закликали місцевих мешканців не чинити перешкод у господарській діяльності їх підприємства.

Натомість директор департаменту Андрій Павлів порадив мешканця знайти собі захисників у особі депутатів міської ради, а також юристів.

«Я не маю права ставати на будь-чию сторону», – сказав він.

Натомість адвокат забудовників порадив місцевих мешканцям скинутись і викупити у них земельну ділянку, а також відшкодувати усі збитки

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.