дивись.info

Незабаром у Львові відбудеться Форум анонімних алкоголіків

Незабаром у Львові відбудеться Форум анонімних алкоголіків

З нагоди 20-ї річниці започаткування руху Анонімних Алкоголіків у м. Львові, 24-25 травня 2014 року в місті відбудеться Форум Анонімних Алкоголіків, за адресою: вул. Пулюя, 28 (Училище автотранспорту та будівництва).

Початок урочистого засідання відбудеться 24 травня о 12.00 год. Попередньо, об 11.00 год. в актовому залі училища відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ. Представники Співтовариства «Анонімні Алкоголіки» (АА) ділитимуться досвідом та надіями щодо своєї головної мети – допомогти собі та іншим позбавитися від алкогольної залежності.

Під час Форуму можна буде більш детально ознайомитись з програмою одужання алкозалежних, поспілкуватись з людьми, які, маючи таку залежність, змогли за допомогою програми АА залишатись тверезими впродовж 15-20 і більше років.

Довідка

«Анонімні Алкоголіки» – це співтовариство чоловіків та жінок, які діляться одне з одним своїм досвідом, силою та надією, з метою вирішити спільну проблему та допомогти іншим одужати від алкоголізму. Єдиною вимогою для членства є бажання кинути пити. Членство в АА не передбачає вступних або обов’язкових внесків; співтовариство утримується завдяки власним добровільним пожертвуванням. АА не пов’язане з будь-якою сектою, релігією, політикою, організацією чи установою; не бажає брати участь у будь-яких суперечках, не підтримує та не виступає проти будь-яких справ. Основна мета Співтовариства «Анонімні алкоголіки» – залишатися тверезими та допомагати іншим алкоголікам досягти тверезості.

Анонімність  – це духовна основа Співтовариства, вона надає впевненості його членам у тому, що одужання є їхньою особистою справою. Часто активні алкоголіки уникають допомоги, в ході якої може стати відома його або її особистість. Під час проведення Форуму будь-які зйомки в залі заборонені.

Контактна особа: Володимир, тел. 0674200113.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.