дивись.info

У Львові проведуть весняний бал «У країні квітів”

У Львові проведуть весняний бал «У країні квітів”

 21 травня о 15:00 годині працівники відділу соціальної роботи  Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ГО «Мелодія життя», Товариством Червоного Хреста проведуть весняний бал «У країні квітів» для дітей та молоді з особливими потребами. Захід відбудеться у клубі «Picasso», що за адресою: вул. Зелена, 88.

Під час свята учасники заходу матимуть змогу продемонструвати свої вміння і таланти, знайти нових друзів та отримати гарне спілкування одне з одним.  Дівчата зі студії візажу «EgoStyle» стануть чарівницями та допоможуть всім учасникам перетворитись у квіткових персонажів з допомогою легкого макіяжу, зачісок та костюмованого вбрання. Опісля львівські співаки Назар Савко та Оксана Муха  подарують тепло пісні для молоді з особливими потребами. Наприкінці заходу кожен учасник отримає невеличкий подарунок.

«Надворі весна, все буяє і цвіте, в такий час хочеться жити і творити, тому ми  вирішили організувати свято, щоб наші діти і молодь з особливими потребами змогли відчути в собі всю силу природи, стати її частинкою та гарно провести час», – зазначила Любов Федишин, начальник відділу соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.