дивись.info

У Львові розлили ртуть

У Львові розлили ртуть
Як йдеться в повідомленні, слідчі з’ясували, що невідомі розтрощили надгробки у ніч на 9 квітня у східному та західному районах кладовища.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує, ртуть – сильна отрута, тому необхідно чітко дотримуватись правил поводження заради збереження вашого життя та здоров’я. Так, сьогодні, 20 травня, у відділенні «Нової пошти» було виявлено пошкодження скляної оболонки, з якої витекла ртуть, в кількості 6 грам. А розлита ртуть особливо небезпечна, адже несе загрозу здоров’ю людини.

Як повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 20 травня 2014 року о 14.32 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що у відділенні «Нової пошти», при перевірці представником відділення відправлень приладів (які містять ртуть в скляній оболонці), що пересилались в м. Харків, виявлено пошкодження однієї зі скляних оболонок, з якої витекла ртуть.

На місце події було залучено відділення радіаційно-хімічного та біологічного захисту ЗТС Головного управління. Зібрану ртуть в кількості 6 грам передано представнику НС та ЦЗН Львівської міської ради для подальшої утилізації. Личаківським РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області по даному факту проводиться попереднє розслідування.

Нагадаємо, ртуть – сильна отрута. За своїм зовнішнім виглядом, ртуть – метал сріблясто-білого кольору. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні. Потрапивши до організму людини через органи дихання, ртуть акумулюється і залишається там на все життя.

Симптоми отруєння ртуттю виявляються через 8-24 години:

–                загальна слабкість;

–                головний біль та підвищення температури;

–                згодом болі в животі, розлад шлунку, хворіють ясна.

При розливі ртуті у приміщенні:

–  виведіть з приміщення всіх людей;

–  відчиніть усі вікна у приміщенні;

–  захистіть органи дихання хоча б вологою марлевою пов’язкою;

–  ізолюйте максимально забруднене приміщення, щільно зачиніть всі двері;

–  вимкніть газ та електрику, загасіть вогонь у грубах перед виходом з будинку.

 УВАГА! У випадках виявлення, розбиття та пошкодження ємностей із ртуттю (градусників, колб і т.д.), негайно слід звертатися за телефонами 297-59-11, 261-40-83, 261-42-39, 261-44-61, або за електронною адресою: [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.