дивись.info

Сех готова до виборів

Сех готова до виборів

Про це керівники районів Львівської області доповіли під час обласної селекторної наради щодо стану підготовки до позачергових виборів Президента України, яку провів заступник голови облдержадміністрації Володимир Харчук, повідомила прес-служба ЛОДА.

Відповідно до озвученої інформації, виборчі комісії забезпечені усім необхідним для повноцінного функціонування, зокрема обладнаними приміщеннями, телефонним зв’язком, доступом до мережі Інтернет, оргтехнікою, державними атрибутами, транспортом тощо. Забезпечено й умови для безперешкодного доступу виборців до виборчих дільниць.

За словами керівників правоохоронних органів, на Львівщині також напрацьовані усі необхідні заходи щодо забезпечення правопорядку та недопущення будь-яких провокацій під час голосування та підрахунку голосів, а також щодо охорони приміщень, у яких розташовуються виборчі дільниці.

Звертаючись до учасників селекторної наради, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Федір Алєйніков наголосив на забезпеченні безперешкодного доступу представників засобів масової інформації на засідання дільничних виборчих комісій та інформаційному сприянні іноземним спостерігачам. Окрім цього, він акцентував увагу щодо необхідності оперативного інформування про хід виборчого процесу та проблемні питання, які виникатимуть у день голосування.

«За кожною виборчою дільницею закріплені працівники райдержадміністрацій, міськвиконкомів та районних адміністрацій Львівської міської ради, які працюють у тісному контакті з окружними та дільничними виборчими комісіями. Тому прошу забезпечити належну комунікацію та інформування», – зазначив Федір Алєйніков.

На завершення наради заступник голови ОДА Володимир Харчук підкреслив, що у день виборів в облдержадміністрації діятиме обласний штаб для забезпечення безпеки проведення виборів Президента України, який координуватиме роботу.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.