дивись.info

На Львівщині завершився юнацький чемпіонат України з настільного тенісу 2014 року

На Львівщині завершився юнацький чемпіонат України з настільного тенісу 2014 року

Упродовж 13-17 травня 2014 року в місті Жовква на базі спортивного клубу “ЛІРС” (вул. Воїнів УПА, 22-а) відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодших (кадети), повідомила Дивись. Інфо заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Загалом у змаганнях взяли участь 85 юних майстрів малої ракетки, які представляли 14 команд з 8 областей України.

Головний суддя – суддя національної категорії Ігор Майовка (Львів).

Успішними виявилися ці змагання для дівочої збірної команди Львівщини у складі: Братейко Соломія, Кубська Юлія, Топчій Марія, котрі вибороли звання чемпіонок України у командних змаганнях серед дівчат.

Високий рівень майстерності продемонстрували також Кондратенко Вікторія, Костюченко Костянтин (Донецька область), Коломієць Єлизавета, Шевченко Катерина (Харківська область), Перебийніс Вероніка, Цюпко Олександра (м. Київ); Брояковський Всеволод, Канунніков Ілля (Дніпропетровська область), Лімонов Антон (Вінницька область), Налісніковська Олена (Херсонська область) та ін.

 Переможці та призери чемпіонату України серед юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодших:

Командні змагання серед дівчат:

1 місце – Львівська область (Братейко Соломія, Кубська Юлія, Топчій Марія),

2 місце – м. Київ (Перебийніс Вероніка, Цюпко Олександра),

3 місце – Херсонська область (Налісніковська Олена, Томуліс Дар’я).

Командні змагання серед юнаків:

1 місце – Дніпропетровська область (Брояковський Всеволод, Канунніков Ілля),

2 місце – м. Київ (Яремчук Дмитро, Олеськевич Олександр, Джанібекян Карен),

3 місце – Донецька область (Костюченко Костянтин, Попов Володимир, Реготун Дмитро).

Парні змагання серед дівчат:

1 місце – Кондратенко Вікторія (Донецька область) – Коломієць Єлизавета (Харківська область),

2 місце – Братейко Соломія (Львівська область) – Налісніковська Олена (Херсонська область),

3 місце – Топчій Марія (Львівська область) – Шевченко Катерина (Харківська область),

3 місце – Кубська Юлія (Львівська область) – Губська Катерина (Харківська область).

Парні змагання серед юнаків:

1 місце – Канунніков Ілля (Дніпропетровськ) – Брояковський Всеволод (Дніпропетровськ), 2 місце – Попов Володимир (Донецька область) – Реготун Дмитро (Донецька область),

3 місце – Рябухін Антон (Харківська область) – Олеськевич Олександр (м.Київ),

3 місце – Костюченко Костянтин (Донецька область) – Лещенко Данило (Харківська область).

Змішані парні змагання:

1 місце – Канунніков Ілля (Дніпропетровська область) – Братейко Соломія (Львівська область),

2 місце – Костюченко Костянтин (Донецька область) – Кондратенко Вікторія (Донецька область),

3 місце – Рябухін Антон (Харківська область) – Топчій Марія (Львівська область),

3 місце – Брояковський Всеволод (Дніпропетровськ) – Налісніковська Олена (Херсонська область).

Особисті змагання серед дівчат:

1 місце – Братейко Соломія (Львівська область),

2 місце – Кондратенко Вікторія (Донецька область),

3 місце – Перебийніс Вероніка (м.Київ),

3 місце Налісніковська Олена (Херсонська область).

Особисті змагання серед юнаків:

1 місце – Брояковський Всеволод (Дніпропетровськ),

2 місце – Лімонов Антон (Вінницька область),

3 місце – Костюченко Костянтин (Донецька область),

3 місце – Канунніков Ілля (Дніпропетровська область).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.