дивись.info

Садовий закликає прийти на вибори (відео)

Садовий закликає прийти на вибори (відео)

Міський голова Львова закликав усіх у день виборів Президента України, 25 травня, прийти та проголосувати. А також створити патріотичну атмосферу – одягнути вишиванки, стрічки з національною символікою, вивісити прапори, повідомили у прес-службі ЛМР.

«25 травня ми вибираємо нашу владу. Інколи нам здається, що право вибору – це формальна річ. Що все і так вирішується без нас. В такі моменти я прошу кожного з нас пам’ятати – за це наше право, за нашу з Вами можливість вільно прийти на дільниці і без примусу проголосувати – люди віддали життя. Загинули активісти на Майдані. Наші з вами брати-українці. Щохвилини ризикують життям і гинуть наші хлопці на Донбасі. А тому вибирати – це не лише право. Це прямий обов’язок – і моральний, і громадянський.

Я закликаю всіх створити в день виборів особливу патріотичну атмосферу в наших містах і селах. Кожен це може зробити в свій спосіб – національний прапор на будинку, балконі чи на автомобілі. Вишивана сорочка, чи стрічка на одязі. В цей день ми маємо особливо відчути як нас багато – свідомих українських патріотів, які в цей історичний момент творять молоду і сильну націю, за якою майбутнє. І за якою перемога. Слава Україні!», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.