дивись.info

У Львові вшанували пам’ять Героя України Бориса Возницького (фото)

У Львові вшанували пам’ять Героя України Бориса Возницького (фото)

Сьогодні, 23 травня, у другу річницю трагічної загибелі Героя України Бориса Возницького численна громада прийшла на Поле почесних поховань на Личаківському цвинтарі у Львові для вшанування його пам’яті, повідомила прес-служба облради.

Після спільної молитви та панахиди депутати Львівської обласної ради Ярослав Кравченко, Андрій Корнат та Юрій Зірченко поклали квіти до могили Бориса Григоровича.

“Борис Григорович Возницький – Герой України, академік, лауреат Шевченківської премії. Він врятував десятки палаців і дерев’яних церков, тисячі мистецьких творів, а також був сильним мистецтвознавцем і науковцем. Якби не Борис Возницький, ми нині не мали б Палацу Потоцьких, Олеського, Підгорецького, Свірзького, Золочівського замків. Він врятував їх від руйнування і людської байдужості. Він вчив українців любити свою культуру і пишатися своєю культурною спадщиною, – згадуючи Бориса Возницького, зазначив депутат обласної ради, професор Ярослав Кравченко. – Таким його знали всі. Але, окрім того, він ще був педагогом і наставником молоді. Борис Возницький спонукав молодь, студенство до творчості і до роботи. Він міг позичити раритетну книгу для навчання і дослідження студентові”.

У заходах з вшанування пам’яті Героя України Бориса Возницького взяв також участь перший заступник голови Львівської обласної адміністрації Юрій Підлісний.

возницький 23.05 01 возницький 23.05 02

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.