дивись.info

Вночі чиновники Садового виганяли із Ратуші голодуючих стоматологів

Вночі чиновники Садового виганяли із Ратуші голодуючих стоматологів

Про це голодуючі протестувальники сьогодні вранці повідомили кореспондента Галицької правди.

За словами стоматологів, близько 12 ночі до них підійшов  Олег Березюк і з допомогою охоронців намагався їх прогнати, однак міліція, яка приїхала на місце подій, стала на захист голудуючих:

«Прийшов пан Березюк і сказав, що ми тут не маємо права перебувати і він має всі підстави і документи, щоб нас звідси погнати. Прийшов знизу “security” і сказав, що нас звідси вижене, ми йому  сказали хай худобу виганяє в себе  зі стайні.

Приїхали правохоронні органи з галицького району,подивилися на наш дозвіл на голодування , і сказали Березюку,  що ми маємо право тут перебувати.  Березюк був в істериці,  тому що як то так міліція  захищає протестувальників, брати хабарі  то може, а вигнати протестувальників не може.

Приїхав наш юрист, якому надали ці документи,  зігдно якими нас мали вигнати, – це були інструкції, що  міська рада, –  це режимний об’єкт і голодувати тут не можна. Але наш юрист аргументовано зазначив, що це інструкції для чиновників. Годинку вони ще  пошуміли,просили, щоб ми пішли. А міліція сказала, що не має підстав нас виганяти», – зазначив лікар  – стоматолог Олег Мисків.

Як повідомляла Галицька правда, 22 травня стоматологи 4 – ої комунальної стоматологічної поліклініки після 10 денного пікету під ратушею огосили про голодування під кабінетом міського голови Львова.

Нагадаємо, стоматологи вимагають звільнення головного лікаря Галини Ляльки, яка збирає з них побори і принижує їхню честь і гідність.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.