дивись.info

Львів’яни літнього віку змагались на турнірі з боулінгу

Львів’яни літнього віку змагались на турнірі з боулінгу

Вчора, 22 травня, дідусі та бабусі взяли участь у турнірі з боулінгу, який організував Львівський міський територіальний центр, за підтримки боулінг-клубу «City Bowling», повідомили у прес-службі ЛМР.

«Сьогодні ми спостерігаємо цікавий захід – змагання з боулінгу між командами відвідувачів районних центрів дозвілля нашої установи. До складу кожної команди входить п’ять учасників. Це лише можна назвати змаганням, а, насправді, завдання заходу – це позитивні емоції його учасників і дружнє спілкування», – розповів в. о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Захід є продовженням циклу заходів активного відпочинку для мешканців літнього віку м. Львова. Минулого року з цього циклу були проведені такі заходи, як ретро-вечірка «Знову молоді» та кулінарний конкурс «Майстер кухні».

«Сьогоднішній захід проводиться завдяки боулінг-клубу «City Bowling». Клуб також організував безалкогольні напої для учасників заходу, за що Львівський міський територіальний центр висловлює щиру вдячність», – зазначив директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Довідка

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.