дивись.info

У Львові голова дільничної комісії забрала додому списки виборців

У Львові голова дільничної комісії забрала додому списки виборців

На одній із львівських ДВК відсутні уточнені списки виборців.

Голова дільничної виборчої комісії №461864 по вулиці Шухевича, 2 у Львові, представник кандидата Тігіпка С.Л., забрала з дільниці уточнений список виборців.

Відповідне порушення було зафіксовано Актом про виявлення порушення Закону України «Про вибори Президента України» сьогодні, 24 травня, офіційним спостерігачем від Ю.В.Тимошенко.

Як сказано у документі з посиланням на дані чергового МВС, «уточнений список виборців знаходиться на руках у голови комісії Білоус Л.А.».

Окрім того на цій дільниці зафіксовано цілу порушень, зокрема не встановлено графік чергування, відсутній черговий член комісії, відсутня дошка оголошень, не надано для ознайомлення журнал реєстрації заяв та скарг.

«Голова узяла списки виборців додому і носила їх з собою у сумці, – розповіли у штабі Ю.Тимошенко. – Таким чином виявлено намагання зірвати вибори на дільниці. Не можна забирати списки додому, вони мають залишатися під охороною на дільниці. Зазвичай, робиться це для того, щоби виявити у списках людей, які не зможуть бути присутніми під час голосування, щоби скористатися їхнім бюлетенем для голосування за «потрібного» кандидата».

Окрім того, на дільниці по вулиці Кирила і Мефодія у Львові виявлено факт систематичного нищення інформації з програмою кандидата Ю.В.Тимошенко.

Прес-служба кандидата в Президенти України Ю.В. Тимошенко у Львівській області

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.