дивись.info

На Львівщині бюлетені видають без пред’явлення паспорта

На Львівщині бюлетені видають без пред’явлення паспорта

На дільницях Львівщини спостерігачі фіксують непоодинокі випадки видачі бюлетені без пред’явлення паспорту громадянина України. Зазвичай, люди літнього віку прагнуть отримати бюлетені за пенсійним посвідченням чи копією паспорта. На дільниці №461148 (с. Орів, Сколівський район) виборець намагався отримати бюлетень за закордонним паспортом. В більшості, дільниць члени комісії відмовляють таким виборцям та просять прийти пізніше з належними документами.

Однак, є і випадки, коли члени комісії не дотримуються вимог Закону та навіть звинувачують спостерігачів у їхній принциповості. Такі конфліктні ситуації зафіксовано на виборчій дільниці у с. Млиниська Жидачівського району, де вже більше 10 виборців (всього – 533) отримали бюлетені без пред’явлення відповідних документів. Спостерігач ОПОРИ наразі складає акт про виявлене порушення. Спостерігачі від кандидатів та політичних партій порушення у діях членів комісії  не вбачають й у всьому їх підтримують.

Аналогічний випадок зафіксований у с. Розваж Золочівського району, де близько 20 виборців (10% від загальної кількості) також отримали бюлетені, не пред’явивши паспорт чи інший документ.

Нагадуємо членам комісії, що відповідно до вимог частини 2 статті 2 Закону України «Про вибори Президента України» підставою для отримання виборчого бюлетеня може бути:

–           паспорт громадянина України,

–           військовий квиток

–           тимчасове посвідчення громадянина України є.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.