дивись.info

Посол Франції пообіцяв передати Оланду закривавлений корабель (відео)

Посол Франції пообіцяв передати Оланду закривавлений корабель (відео)

Посол Франції у Польщі пообіцяв передати закривавлений корабель Президенту Франції Франсуа Оланду.

Про це під час включення із Варшави повідомила громадський активіст Юлія Гоголь, інформує кореспондент Дивись. Інфо.

«Французи були в шоці від такої акції. Вони просто сиділи і ніяк не відреагували. Посол зазначив, що ми живемо у демократичній країні і можемо висловлювати свою думку вільно», – розповіла Юлія Гоголь.

Вона також додала, що поляки підтримали таку акцію і аплодували організаторам акції.

Нагадаємо, активісти засудили наміри Парижа будувати вертольотоносці Містраль для Росії, тому у Варшаві вручили послу Франції в Польщі П’єру Бюлe вимазаний червоною фарбою макет військового корабля з прапорцями Франції та Росії, передає в четвер, 22 травня, УНІАН.

Таким чином українці висловили свій протест проти намірів Парижа продовжити реалізацію контракту з будівництва для Росії двох універсальних кораблів-вертольотоносців Містраль.

Вручення “кривавого Містраля” відбулося під час презентації послом Франції у Варшаві в середу, 21 травня, авторської книги у сфері міжнародних відносин “Потужність у ХХІ столітті”.

Активістка, яка передавала подарунок послу, висловила жаль щодо того, що для Франції більш важливими виявилися фінансові справи, ніж солідарність з Україною. Вона заявила, що українці зараз почуваються так, як би почувалися французи після захоплення англійцями Нормандії і підписання договору на поставку українських кораблів Англії.

Близько десяти українців, які взяли участь в акції, розгорнули на презентації книги дипломата українські прапори та плакати з осудом продажу французами кораблів росіянам.

15 травня українці на знак протесту проти того, що французи продовжують продавати військову техніку Росії, принесли до посольства Франції кров.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.