дивись.info

Посол США в Україні привітав жінок-підприємців

Посол США в Україні привітав жінок-підприємців

22-23 травня у Львові відбувається другий практичний Форум для жінок-власниць бізнесу «Українки в бізнесі: власна справа − розвиток та успіх». Учасниками Форуму стало більше сотні жінок-підприємців з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей. Сьогодні учасників привітали Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Р. Пайєтт, мер міста Львова Андрій Садовий та ректор Українського католицького університету о. д-р Богдан Прах, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Вчора говорив з Кахою Бендукідзе. Підсумок нашої розмови можна охарактеризувати одним словом – за час незалежності Україна зробила усі можливі і неможливі помилки, які можна зробити. Що ми більш-менш зберегли – це середня освіта. А хто у нас у середній освіті? Там більшість жінок. Чому жінка, коли займається підприємництвом, як правило, є успішною? На мій особистий погляд, жіноча логіка та інтуїція – велика формула успіху. Якщо не знаєш, як робити, дій згідно зі своєю інтуїцією. Я завжди маю велику приємність працювати з жінками: з шести районів міста Львова завжди складається так, що трьома керують жінки. Можу вам побажати, щоб ви мали Бога в серці, щоб вас любили і ви мали час любити», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Серед почесних гостей та доповідачів Форуму: Евелін Бучацький, партнер бізнес-акселератора Eastlabs, Агнєшка Білінська, керівник представництва Vital Voices у Польщі (організації, що підтримує та надихає активних жінок у всьому світі), Марія Котвіцька, директор та співвласник міжнародної агенції «AGV – Aftermarket Global Vision», автор проекту бізнес-платформи для жінок www.ukrainky.biz, Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ, Тетяна Герасимова, власник консалтингового агентства з фінансових питань «Вєдіс», Тетяна Романенко, бізнес-тренер з питань підвищення рівня фінансової грамотності, голова правління кредитної спілки «Юкон», Оксана Руда, директор програм ІСАР «Єднання», Світлана Гончарова, автор популярного ресурсу для мам www.flymama.info, Андрій Гринчук, адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «Гринчук Мазур та Партнери», Леонід Золін, коучер, автор унікальної системи візуальної психодіагностики, Тарас Хома, викладач LvBS, експерт з фінансів, Отар Довженко, медіаексперт, викладач Школи журналістики УКУ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.