дивись.info

Експерт пояснила різницю між цими і попередніми виборами на Львівщині

Експерт пояснила різницю між цими і попередніми виборами на Львівщині

Дострокові президентські вибори на Львівщині відрізняються від виборів 2012 року тим, що під час попередньої виборчої кампанії представники одного кандидата контролювали дії представників іншого кандидата.

Про це на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила довготерміновий спостерігач за виборами у Львівській області від ГМ ОПОРА Наталія Радиш, інформує кореспондент Дивись. Інфо.

«На цих виборах були усі свої, не було яскраво інакших, так званих «чужих» кандидатів, тому усе, що відбувалось на дільницях, усіх влаштовувало. З одного боку, це позитив, а з іншого ми розуміємо, що насправді дрібних порушень було багато, просто ніхто нічого не оскаржуватиме, бо усіх все влаштовує», – зазначила спостерігач від ГМ ОПОРА.

Натомість член координаційної ради організації Ірина Швець наголосила, що, за репрезентативними даними від спостерігачів організації із 1500 дільниць в Україні, 10% дільниць не дозволили проголосувати усім присутнім на дільницях станом на 20 годину.

Нагадаємо, згідно із ЗУ «Про вибори Президента України», якщо виборець уже перебуває на території дільниці, то о 20 годині дільниця закривається, проте усі присутні мають проголосувати. Саме тому на деяких дільницях у столиці, які розміщувались у спортивних залах, котрі вміщають велику кількість виборців, голосування відбувалось навіть до 23 години.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.