дивись.info

У Львові організують вечір читання поезії

У Львові організують вечір читання поезії

29 травня з 20:30 до 21:30 години у сквері, що за костелом св. Антонія на вулиці Личаківській, 49а відбудеться творчий вечір «Текст – поезія – зображення – простір. LEMBERG/LWOW/ЛЬВІВ: мистецьке середовище – тяглість і розриви», який пройде в рамках ХІІ Міжнародної наукової конференції «Львів/ LWOW /LEMBERG як міські простори: уявлення, досвід, практики», повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як зазначили організатори, ідея творчого заходу – організувати вечір читання поезії львівського літературного середовища першої половини ХХ століття в публічному просторі міста. Посеред скверу буде створена тогочасна атмосфера кімнати з елементами інтер’єру. Мета заходу – надати публічному простору нового значення і з допомогою метафори поєднати такі речі як подорож, історія та мистецтво. У відкритому просторі міста буде створено діалог сьогодення з минулим, наповнюючи сквер текстами львів’ян, які залишили вагомий слід у літературі міжвоєнного Львова.

В рамках заходу відбудуться читання творів українських, польських та єврейських авторів того часу: Дебори Фогель, Збігнєва Херберта, Адама Загаєвського, Богдана-Ігоря Антонича. Перші двоє вказаних літераторів мешкали поруч зі сквером, а Збігнєв Херберт був хрещений у костелі св. Антонія.

Захід відбудеться за ініціативи Центру міської історії Центральносхідної Європи та за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Львові та Львівської міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.