дивись.info

У Львові досі частково триває опалювальний сезон

У Львові досі частково триває опалювальний сезон

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», відновлення подачі гарячої води після гідравлічних випробувань відбулося відповідно до графіку, а в Шевченківському районі з випередженням на півтора тижні, повідомили у прес-службі ЛМР.

Сьогодні гарячу воду отримує весь Шевченківський район, весь Сихівський житловий масив, Личаківський і Галицький райони.

«Без гарячої води поки залишається Франківський район та мікрорайон Новий Львів. Відповідно до графіку, сюди гарячу воду маємо відновити протягом трьох днів, з 4 до 6 червня, після запуску в роботу ТЕЦ-1. Найбільший об’єкт теплопостачання «Львівтеплоенерго» з 18 травня знаходиться на «нульовій зупинці». На вихідних будемо запускати в роботу ТЕЦ-1 і з понеділка розпочнемо процес відновлення гарячого водопостачання у ці райони», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Станом на ранок 28 травня також опалювальний сезон продовжується до 3 споживачів. Відповідно до листів-звернень опалення подається до Дитячого дошкільного будинку №1, по вул. Таджицька, 21; Державного комунального будинку дитини №1, по вул. Комаринця, 2а; та до Обласної клінічної лікарні по вул. Чернігівська, 7.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.