дивись.info

У Львові пройдуть гастролі міжнародного ансамблю класичної музики

У Львові пройдуть гастролі міжнародного ансамблю класичної музики

У цьому році вся світова спільнота прикута до трагічних подій у яких опинилася Україна. Виключенням не є і представники культури – митці, виконавці, композитори. І ми переконані, що саме висока культура класичної музики і міжнародні проекти у цій сфері, які базується на вищих людських цінностях, не тільки наочно демонструють продовження і налагодження культурного діалогу між Україною і Світом, а й спроможна об’єднати націю українців у єдине ціле.

Про це повідомив директор Національного порталу академічної музики «Music-Review Ukraine» Валерій ПІРІЄВ

З цієї причини Національний портал академічної музики «Music-review Ukraine» спільно з Фондом сприяння розвитку мистецтв, маючи досвід у проведенні значних національних та міжнародних мистецьких проектів в Україні, ініціював проведення у 2014 році в Україні гастрольного туру за участю міжнародного ансамблю класичної музики «ARSIS».

Концерти проекту відбуватимуться з 24 травня до 7 червня 2013 р. у містах України: в Івано-Франківську, Львові (в рамках фестивалю “Віртуози”), а також у Києві.

У складі міжнародного ансамблю класичної музики «ARSIS» виступають відомі виконавці: кларнетист Марк Денемарк (Німеччина), віолончеліст Олександр Пірієв (Україна), піаніст Дмитро Онищенко (Україна-Росія).

Зазначимо, що за ініціативою одного з ключових учасників ансамблю відомого німецького кларнетиста Марка Денемарка (Mark Denemаrk), більша частина програми складається з творів видатних німецьких композиторів Л. Ван Бетховена та М.Бруха, також Р. Шумана, Ж. Массне, С. Рахманінова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.