дивись.info

Львівська мерія закликає допомогти Збройним Силам України купівлею військових облігацій

Львівська мерія закликає допомогти Збройним Силам України купівлею військових облігацій

З метою залучення додаткових коштів на фінансування потреб Збройних Сил України, держава здійснила випуск облігацій внутрішньої державної позики – так званих «військових облігацій». Охочим придбати їх і таким чином допомогти армії фінансово, варто звернутись у будь-яке відділення АТ «Ощадбанк» у Львові. Про це повідомили в департаменті економічної політики ЛМР, повідомили у прес-службі ЛМР.

Така пропозиція є закликом до об’єднання зусиль, бажань та намірів спільноти долучитися до вирішення загальнонаціональних завдань, а також надати фінансову допомогу вітчизняним Збройним Силам, з метою підвищення їхньої боєздатності.

Основні умови випуску облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації»:

– номінальна вартість однієї облігації – 1000 грн.;

– термін обігу облігацій – 2 роки;

– купонний період – 6 місяців;

– річна відсоткова ставка доходу – 7 відсотків.

Більш детальна інформація щодо облігацій та їх придбання – за телефоном 294-85-12 (Львівське міське відділення Ощадбанку).

Довідка

Постановою КМУ від 01.04.2014 р. № 101 «Про випуск облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації» передбачено розміщення облігацій внутрішньої державної позики, з метою залучення додаткових коштів на фінансування потреб Збройних Сил України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.