дивись.info

У Садового приймають пропозиції для надання фінансування

У Садового приймають пропозиції для надання фінансування

Управління соціального захисту Львівської міської ради формує проект календарного плану заходів управління на 2015 рік і приймає до розгляду пропозиції від неурядових організацій, які працюють в соціальній сфері м. Львова та бажають долучитись до проведення дійств у наступному році, повідомили у прес-службі ЛМР.

Відповідно до пункту 1.7 «Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів», затвердженого рішенням виконавчого комітету від 01.04.2011 №372, громадські організації подають управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки з зазначенням її розміру.

До заяви додаються:

  • копія установчого документа громадської організації (статут/положення);
  • копія довідки про взяття на облік у державній податковій інспекції;
  • розрахунок потреби у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації;
  • інші документи, що підтверджують відповідність заявника всім критеріям визначення одержувача, які наведено у пункті 1.8 цього Порядку.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.