дивись.info

Вчора стартувало ЗНО

Вчора стартувало ЗНО

За інформацією управління освіти ЛМР, у випускних класах львівських шкіл проходить державна підсумкова атестація, а саме у 4-их класах атестація пройшла з 13 до 22 травня, у 9-их екзамени почались з 2 і триватимуть до 16 червня, 11-ті класи складали іспити з 23 до 29 травня. Окрім цього, з 3 червня у школах розпочалось зовнішнє незалежне оцінювання, повідомили у прес-службі ЛМР.

Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, державну підсумкову атестацію учні складають з таких дисциплін:

У 4-их класах атестація завершена. Школярі складали іспити з української мови та читання, математики;

У 9-их класах – з 02 до 16 червня 2014 року з української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Визначені терміни – з математики (у формі інтегрованої письмової роботи з алгебри та геометрії)  02 червня 2014 року. З української мови (диктант) 13 червня 2014 року.

У 11-их класах державна підсумкова атестація завершена 29 травня. Екзамени проходили з наступних дисциплін: з української мови (переказ, обов’язково), історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та предмета за вибором учнів у письмовій формі.

Також в управлінні освіти зазначили, що ЗНО у школах Львова триватиме з 3 до 27 червня. Перший іспит випускники складали з іноземної мови, наступна атестація відбудеться 5 та 6 червня з української мови.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.