дивись.info

Львів’янин очолив Держслужбу геології та надр України

Львів’янин Дмитро Кащук став головою Державної служби геології та надр України. Прем’єр-міністр України А. Яценюк підписав відповідне розпорядження 21 травня.

Дмитро Кащук народився 4 травня 1983 року в родині львівської інтелігенції. Виріс у Львові, де упродовж 1990-2000 років навчався у середній школі №82. Вищу освіту здобув у Національному університеті “Львівська політехніка”, де навчався в Інституті економіки і менеджменту за напрямом “Економіка та підприємництво”. 2005 року закінчив університет за спеціальністю “Міжнародна економіка”. Крім того, у 2004 році вступив до Інституту післядипломної освіти Національного університету імені Івана Франка, де здобув фах правознавця.

Дмитро Кащук ще в студентські роки став приватним підприємцем. Однак попри успіхи у цій сфері діяльності згодом обрав шлях державного службовця. Упродовж 2005-2006 років працював у Комітеті Верховної Ради з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій: був учасником програми парламентського стажування “Помічник голови Комітету Верховної Ради України”. Згодом проходив практику у заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, а з 2006 по 2008 рік був помічником-консультантом народного депутата України (Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, Комітет з питань бюджету).

2008 року Дмитра Кащука призначили заступником директора департаменту розвитку експорту – начальником відділу інструментів та програм підтримки експорту Міністерства економіки України, а 2009 року – заступником директора департаменту – начальником відділу розвитку експорту департаменту зовнішньоекономічної політики Міністерства економіки України.

Галінфо

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.