дивись.info

Співробітники СБУ викрили нелегальних мігрантів

Співробітники СБУ викрили нелегальних мігрантів

В рамках заходів, направлених на протидію нелегальній міграції на території області, співробітниками СБУ у Львівській спільно з працівниками Державної міграційної служби України та прикордонниками виявили п’ятьох нелегальних мігрантів з Туреччини віком від 25 до 50 років.

05 червня ц.р. іноземців, які прибули та територію Львівщини через Львівський аеропорт ім. Д.Галицького для тимчасових заробітків, затримали у м.Львові під час роботи на приватному будівництві.

Крім цього, на вказаній будові виявлено близько 30 іноземних заробітчан, які перебуваючи на законних підставах на території України працювали без відповідного дозволу Львівського обласного центру зайнятості.

За кожного такого працівника керівник приватного підприємства повинен був би сплатити близько 5 тис.грн. за дозвіл  на працю в Україні та щомісячні відрахування від заробітної плати до державного бюджету.

На даний час виявлених нелегалів притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.203 КУпАП () та прийнято рішення про їх примусове повернення в країну походження з подальшою забороною в’їзду в Україну терміном на три роки.

 прес-служба УСБУ у Львівській області

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.