дивись.info

Ситник розповів усе, що він думає про Стратегію розвитку Львівщини

Ситник розповів усе, що він думає про Стратегію розвитку Львівщини

Для реалізації Стратегії розвитку Львівщини слід стратегічно передбачити ті механізми, які б дозволяли залучити інвесторів, виокремити саме ті ніші, які будуть справді для них цікавими. Світ динамічно розвивається і вже через кілька років можна отримати зовсім інші структуру та модель економіки. Тому потрібно дати шанс на розвиток новітніх структурних змін в області, повідомила прес-служба ЛОДА.

На цьому сьогодні наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник під час семінару щодо підготовки ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Львівської області на період 2015-2017 роки.

«Ми маємо повністю покладатись на власні ресурси. Це, зокрема, інтелектуальний потенціал, потенціал прикордоння, інноваційних можливостей, туристичного напрямку. З іншого боку, область також володіє належним потенціалом щодо технологічного переозброєння, а також розвитку нових виробництв. Є усі підстави говорити про те, що Львівщина – це фінансовий центр, центр агропромислового, логістичного, інфраструктурного розвитку і транскордонного співробітництва», – розповів під час виступу Й.Ситник.

Також перший заступник очільника Львівщини звернув увагу, що значний поштовх до розвитку економіки матиме глибина реформ, які будуть реалізовані у найближчі два роки.

«Сподіваюсь, що до затвердження Стратегії розвитку Львівщини, ми отримаємо ще й Стратегію розвитку України. Це дозволить чітко позиціонувати регіон в масштабі цілої держави. Ми зможемо віднайти свою нішу та зорієнтуватись чи наші напрацювання відповідають загальнонаціональному баченню. Тоді стратегія матиме більше шансів на успіх, а відповідно механізми реалізації будуть більш простішими, прозорішими і впевненішими щодо подальшого алгоритму дій», – зазначив  Й.Ситник.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.