дивись.info

Львівська міська рада оголошує конкурс із залучення інвестора

Львівська міська рада оголошує конкурс із залучення інвестора

Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, оголошує про початок конкурсу на визначення на конкурсних засадах юридичної чи фізичної особи-інвестора, відповідно до ухвал міськради і з метою реалізації інвестиційних проектів, створенні сприятливих умов для провадження інвестиційної діяльності та забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку міста Львова.

Інвестиційний проект об’єднує два об’єкти інвестування в один проект із двома компонентами. Це дозволить потенційному інвестору залучити кошти для будівництва Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів «Територія Терору» на просп. В. Чорновола, 45 та добудувати навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад першого ступеня» у мікрорайоні Сихів-18.

Орієнтовні техніко-економічні показники об’єкту інвестування:

–           Меморіальний музейний комплекс тоталітарних режимів (просп. В. Чорновола, 45):  орієнтовна площа забудови – 805 кв м; орієнтовна кількість об’єктів – музейний комплекс із чотирьох зон; орієнтовна вартість будівельних робіт – 14 млн грн.;

–           Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад І-го ступеня» (вул. Драгана, мікрорайон Сихів-18): орієнтовна площа забудови – 3426 кв м; орієнтовна кількість об’єктів – навчальний комплекс з 3 блоків: школа, дошкільний заклад, блок спільних приміщень;  орієнтовна вартість будівельних робіт – 22 млн грн.

Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо об’єкту інвестування та окремих його складових частин визначатиме інвестор. Вартість здійснення заходів з будівництва об’єкту може змінюватись відповідно до фактичних витрат інвестора на реалізацію проекту.

Основними критеріями визначення переможця є найкращі умови використання об’єкту інвестування для надання послуг щодо задоволення громадських послуг, найбільш вигідна та надійна схема реалізації інвестиційного проекту, відповідність заявки та пропозиції основним умовам інвестиційного конкурсу (в додатку) та додатковими критеріями (досвід роботи і репутація на вітчизняному і закордонному ринках).

Для подання заявки та конкурсної пропозиції потрібно звернутися в управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій, пл. Ринок, 1, каб. 318, Львів, 79006, тел. 254-60-06. Термін подання – до 11.00 год. 1 серпня 2014 року.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться за тією ж адресою 1 серпня об 11.30 год. До участі у процедурі розкриття запрошують учасників або їхніх уповноважених представників, представників ЗМІ та територіальної громади міста Львова.

Зацікавлені претенденти на участь в інвестиційному конкурсі можуть контактувати із Сергієм Кіралем, начальником управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій департаменту економічної політики Львівської міської ради: тел: +38 (032) 254 60 06, е-mail: [email protected].

1.          Основні умови конкурсу:

1.1.       Фінансування інвестором усіх витрат, пов’язаних з проектування, будівництвом, та введенням об’єкту інвестування в експлуатацію та його благоустроєм.

1.2.       Сплата реєстраційного внеску у розмірі 1500,00 (одна тисяча п’ятсот) грн. 00 коп. на розрахунковий рахунок № 35426301020170 в ГУ ДКСУ у м. Львові, МФО 825014, ЄРДПОУ 34814859, одержувач – ГУ ДКСУ у м. Львові. Кошти, сплачені в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.

1.3.       Подання фізичною або юридичною особою заявки на участь в інвестиційному конкурсі та додаткових документів визначених в пп. 3.2 – 3.3 Ухвали Львівської міської ради від 15.05.2014 № 3312 «Про затвердження інвестиційного проекту для будівництва Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів «Територія Терору» та добудови навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад першого ступеня» у мікрорайоні Сихів-18, умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора».

1.4.       Подання фізичною або юридичною особою конкурсної пропозиції у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника конкурсу, прошитої, пронумерованої та скріпленої печаткою в окремому запечатаному конверті.

1.5.           Переможцем конкурсу визначається претендент, пропозиція якого відповідає умовам конкурсу та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади м. Львова на реалізацію інвестиційного проекту.

1.6.       Інвестиційний договір укладається протягом 30 робочих днів після визначення переможця інвестиційного конкурсу.

1.7.       Інвестиційний договір укладається між переможцем інвестиційного конкурсу та уповноваженим виконавчим органом міської ради або комунальним підприємством, якому надано такі повноваження.

1.8.       Договір набуває чинності після його підписання сторонами і затвердження виконавчим комітетом.

1.9.       Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується щоквартально в письмовій формі подавати організатору конкурсу інформацію щодо стану реалізації інвестиційного проекту в цілому та окремих його етапів.

1.10.    Після належного виконання інвестором (переможцем конкурсу) всіх умов інвестиційного договору та введення в експлуатацію об’єкту інвестування, інвестор набуває у власність навчально-виховний комплекс у мікрорайоні Сихів-18 з врахуванням певних вимог територіальної громади м. Львова та передає музейний комплекс у комунальну власність територіальної громади м. Львова у порядку, встановленому законодавством України.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.