дивись.info

Кличко вимагає скасувати Alfa Jazz Fest

Кличко вимагає скасувати Alfa Jazz Fest

Заява Львівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у зв’язку з загибеллю українських військовослужбовців в Луганську

Сьогодні, 14 червня Україна сколихнула жахлива звістка. В ніч з п’ятниці на суботу російські терористи підбили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України, який заходив на посадку в аеропорту Луганськ. В результаті підступної атаки загинуло 40українських солдат, а також 9 членів екіпажу літака.

На жаль, Україна продовжує вести сумний лік найкращим синам, що віддали життя за свою державу.

Саме в ці дні у Львові проводиться традиційний музичний фестиваль джазової музики «Альфа-джаз». Однак ми вважаємо, що в цей день проведення будь-яких розважальних заходів є, щонайменше, недоречним. Не можна в час війни, коли щодня вмирають українці з усіх регіонів України святкувати чи розважатись. Весь український народ сьогодні знаходиться в жалобі через смерть наших військовиків. Адже це є величезна втрата для усіх українців. І наше місто не може залишатись осторонь великого горя. Так само, як вся країна сумувала за львів’янами, що загинули в боях на Донеччині та Луганщині. Бо в боротьбі за свободу та незалежність немає чужих жертв.

Закликаємо міського голову Львова Андрія Садового оголосити в місті триденну жалобу за загиблими. Вважаємо за необхідне призупинити проведення усіх святкових та розважальних заходів, в тому числі, й фестивалю «Альфа-Джаз».

Львів’яни солідарні з усім народом України і розділяють біль через втрату українськими матерями своїх синів. Не буває чужих жертв, так само, як не може бути свята посеред війни!

Львівська міська організація Політичної партії «Удар Віталія Кличка»