дивись.info

«Ярмарок ініціативних власників» відбудеться у Львові цими вихідними

«Ярмарок ініціативних власників» відбудеться у Львові цими вихідними

У рамках «Майстерні міста» 21 червня відбудеться «Ярмарок ініціативних власників». Його мета – підвищити обізнаність та активність мешканців для покращення умов життя у своїх будинках, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

Захід триватиме впродовж дня – з 12 до 19 год – біля пам’ятника Івану Франку (площа біля головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка).

На Ярмарку  можна буде отримати цікаву та корисну інформацію про спільну діяльність мешканців міста щодо модернізації та реставрації своїх будинків і прибудинкових територій, про можливості фінансової допомоги, кредитування ремонтів і термомодернізації багатоповерхових будинків.

«Ярмарок буде поділено на 3 частини: в одній дискутуватимуть голови львівських ОСББ – можна буде дізнатися багато цікавого про нюанси роботи цих об’єднань у Львові, як правильно організувати мешканців та про позитив від участі в ОСББ. Другу частину нашого заходу буде присвячено інформуванню та консультуванню мешканців  щодо фінансових, юридичних  та організаційних питань – можна буде послухати виступи представників від міської ради, голів громадських організацій та банківських установ. І третя секція – це практичні поради щодо того, як правильно організувати мешканців та облаштувати прибудинкову територію. Також можна буде отримати рекомендації від архітекторів та ландшафтних дизайнерів з приводу цього питання», – зазначила Ірина Фогел, керівник програми навчання Інституту міста.

Відвідувачі також матимуть чудову можливість поспілкуватися з успішними головами ОСББ, які спільно з мешканцями своїх будинків зуміли забезпечити  комфорт та енергоощадність будинків в умовах постійного зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Для дітей будуть проводити цікаві розваги.

Ярмарок відбудеться за ініціативи Інституту міста та за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) і Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Партнери заходу: відділ супроводу ОСББ Львівської міської ради, ГО «Ресурсний центр для ОСББ»,  ГО «Самопоміч» та Центр досліджень місцевого самоврядування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.