дивись.info

«Небезпечні бандерівки» відвідали поранених військовослужбовців у госпіталі (фото)

«Небезпечні бандерівки» відвідали поранених військовослужбовців у госпіталі (фото)

У Львові, до поранених бійців, які відновлюють здоров’я у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону завітали небайдужі до їхньої звитяги львів’янки, яких московська пропаганда вже давно охрестила «небезпечними бандерівками». Варто зазначити, що у цьому медичному закладі наразі лікується близько двадцяти військовослужбовців, яких вивезли з епіцентру АТО з пораненнями різної ступені важкості до столиці Галичини.

Як розповіла одна із гостей – керівник відділу маркетингу «родинної»  торгівельної мережі, що займається виготовленням та реалізацією м’ясних продуктів громадського харчування Людмила Томашевська ідея народилася під враженням після перегляду телевізійного сюжету на одному із центральних каналів.

–   Нещодавно в одному із сюжетів про поранених мене зачепила одна фраза – хлопці хочуть м’яса.  Себто зі слів журналіста виходило так, що бійці, хоч і забезпечені усім необхідним, але все ж потребують посиленого раціону харчування. А як ми з вами знаємо саме м’ясо є джерелом незамінних амінокислот, заліза й вітамінів групи В – ніацину, холіну, рибофлавіну, вітамінів B6 та B12, а також цинку, селену, фосфору тощо. Особливо важливим для них зараз є залізо, яке складно отримати в достатніх кількостях з рослинних продуктів. До того ж, із продуктів тваринного походження воно краще засвоюється. Одним словом – ми вирішили надати воякам посильну допомогу.

01 02

–   Зі згоди та підтримки керівництва наші працівники зібралися гуртом і власноруч приготували й насмажили свіжих ковбасок і шашлику. Потім ми все це сформували у пакуночки та доставили їх ще гарячими до хлопців. А взагалі задумка була такою, щоб зібрати їх на вулиці та посидіти навколо імпровізованого мангалу. Нажаль, не усі з них за станом здоров’я можуть зараз ходити, тому довелося влаштувати «пікнік» у палатах.

За словами двох Ірин – подруг Людмили, під час спілкування вони дякували солдатам за те, що вони не спасували перед ворогом.

– Під час спілкування ми хотіли аби ці чоловіки відчули нашу шану, любов та повагу до їх небезпечної, але такої важливої роботи. Адже сьогодні там, на Сході, вони з бойовими побратимами відстоюють майбутнє наших дітей, нашої держави. Вони – Герої!

Підполковник Віталій Іванов.

Фото автора.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.