дивись.info

Киянам пропонують літати до Львова за 600 гривень (фото, відео)

Киянам пропонують літати до Львова за 600 гривень (фото, відео)

Сьогодні, 18 червня, ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького зустрів перший рейс з Києва авіакомпанії «Урга».

Про це повідомив кореспондент Дивись. Інфо.

Як розповіли на прес-конференції, о 10:10 у аеропорті відбулась урочиста зустріч першого рейсу кіровоградської компанії «Урга» сполученням Київ (Жуляни) – Львів – Київ (Жуляни).

IMG_0429

Надалі регулярні рейси з вильотом зі Львова будуть виконуватись шість разів на тиждень з понеділка по п’ятницю о 18:45, та щонеділі о 19:40. Прибуття у столицю по буднях о 20:05, у неділю – о 21 годині. Рейси із Києва виконуватимуться з нового терміналу D Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) з понеділка по п’ятницю о 7:50, в суботу – о 10 годині.

IMG_0431 IMG_0432

Після традиційного вітання повітряного судна водяним салютом з пожежних машин відбулась прес-конференція, присвячена відкриттю нового рейсу, участь у якій взяв новий генеральний директор Ростислав Веселов, Генеральний директор МААК «Урга» Олександр Галінський та інші.

На лінії Київ – Львів авіакомпанія буде експлуатувати літаки Saab-340 пасажировмісткістю 34 крісла. Мінімальна вартість квитка на новий рейс в одну сторону становить орієнтовно 600 гривень.

Деталі дивіться у відео Дивись. Інфо:

IMG_0420