дивись.info

На Сихові 150 тисяч мешканців, тому туди будуть їздити львівські трамваї

На Сихові 150 тисяч мешканців, тому туди будуть їздити львівські трамваї

Сьогодні на сесії міської ради не розглядають питання про виділення земельної ділянки для перенесення ринку «Санта-Барбара». Робота з підприємцями ринку триватиме, допоки не буде знайдено альтернативне рішення., повідомили у прес-службі ЛМР

«Сьогодні достатньо складна сесія, дуже багато емоцій. Перше питання, яке було дискусійним, – це питання перенесення ринку «Санта-Барбара». На жаль, до сьогоднішнього дня місце для перенесення не погоджене усіма учасниками процесу. Тому це питання сьогодні не розглядається, а буде розглядатись тоді, коли ми знайдемо повний консенсус. Бо важливі і робочі місця, і будівництво трамваю на Сихів, під який ми отримали 80 млн грн гранту від Уряду Німеччини. Там будуть наші львівські трамваї. І це 150 тис мешканців. Це великий масив. Тому попробуємо, щоб це питання було максимально збалансованим», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також мер наголосив на тому, що важливим є збереження робочих місць на ринку і будівництво трамваю, що значно полегшить транспортне сполучення Сихова з центром міста.

«Безперечно, що ринок «Санта-Барбара» не хоче нікуди йти. Це є неможливо. Бо трамвай має бути прокладений. Мова йде про багатьох людей, які живуть на Сихові. Це спростить сполучення Сихівського масиву з центром міста, коли трамвайна колія буде йти посередині пр Червоної Калини – не буде заторів. Це швидко і якісно. Будемо шукати компроміс. Будемо розпочинати роботи від вул Стуса. Думаю, що ми швидко компроміс з людьми знайдемо. Багато людей і багато думок. Будемо працювати і разом шукати шлях вирішення», – додав мер Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.