• USD: 35.70
  • EUR: 37.70

Під російськими посольствами багатьох країн світу з’являються похоронні вінки (фото)

Під російськими посольствами багатьох країн світу з’являються похоронні вінки (фото)

Сьогодні у багатьох країнах світу розпочнеться глобальний флешмоб проти агресії Кремля щодо України.

Активісти принесуть до посольств та консульств РФ, а також до постійного представництва Росії в ООН у Нью-Йорку похоронні вінки, аби вшанувати жертв путінської агресії проти України, інформує ТСН.

Акцію підтримають жителі Торонто, Ванкувера, Гааги, Вільнюса, Нью-Йорка, Варшави, Брюсселя та багатьох інших міст світу, у тому числі Києва та Львова.

Зокрема, у Києві акція вже розпочалася об 11:00.

"Росія де-факто почала війну з Україною. Путіна треба зупинити негайно! "- йдеться в повідомленні організаторів акції, серед яких - EuromaidanPR, DigitalMaidan, громадський рух "Відсіч", Євромайдани та українські громади за кордоном.

"Скільки ще потрібно смертей для того, аби визнати, що Росія почала війну в Україні, і що Путіна треба негайно зупинити?", - кажуть організатори флешмобу.

Водночас активісти закликають НАТО купити два бойові кораблі Mistral, які Франція збирається продати Росії, а також "негайно вжити санкції третього рівня; надати українській армії рятувальні засоби, включаючи медичні засоби та засоби особистого захисту; припинити будь-яку співпрацю і бізнес, які допомагають Росії модернізувати свою армію, поліцію, озброєння, і сприяють російській експансії; скасувати візовий режим з Україною якомога швидше; розслідувати хижацьку поведінку "Газпрому", який порушує антимонопольне законодавство ЄС і правила СОТ; задіяти строгий контроль всіх коштів, що походять із Росії та Білорусі; скасувати візи провідних антизахідних і антиукраїнських пропагандистів російського режиму".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: