дивись.info

НАН України проводитимуть палеолітичну археологічну експедицію у с. Маріямпіль Івано-Франківської області

НАН України проводитимуть палеолітичну археологічну експедицію у с. Маріямпіль Івано-Франківської області

У липні 2014 року Колегія студентів і аспірантів Національного університету “Львівська політехніка” спільно із Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Національний студентський союз” під науковим керівництвом Інституту українознавства імені І.Крип’якевича НАН України проводитимуть палеолітичну археологічну експедицію у с. Маріямпіль Івано-Франківської області. Захід відбуватиметься за підтримки обласної державної адміністрації, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Метою археологічної експедиції є підтримка української історичної науки, підвищення рівня обізнаності студентської молоді з історією рідного краю. Польові дослідження, які здійснюються силами студентів, дають можливість поповнити джерельні матеріали (нові кам’яні та кістяні артефакти) і поглибити знання про життя та господарську діяльність перших поселенців нашого краю.

Учасники експедиції проживатимуть у наметах, що сприятиме фізичному та моральному оздоровленню студентської молоді. Участь в експедиції безкоштовна.

Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національного студентського союзу http://nss.org.ua. Додаткову інформацію можна отримати у голови оргкомітету експедиції Володимира Шепітчака (тел. 032-258-24-15, 097-933-52-52).

Запрошуємо до участі у заході студентів, органи студентського самоврядування та первинні профспілкові організації вищих навчальних закладів Львівської області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.