дивись.info

Пластуни Львівщини відкрили сезон таборування

Пластуни Львівщини відкрили сезон таборування

Цими днями розпочали функціонування юнацькі наметові табори молодіжної організації «Пласт», повідомили у прес-службі ЛОДА.

Зокрема, 22 червня розпочав роботу окружний спортивно-вишкільний табір “Сильні тілом і духом 2014” ім. Євгена Коновальця (поблизу с.Урич Сколівського району Львівської області). Такий табір організовується вдруге, але цього року в дівочому форматі. Програма табору базується на спеціальній програмі проб та умілостей, десятиліттями апробованої в пластовій організації.

Головні її елементи:
•    Практичне пластування (табірництво, піонірка, куховаріння, картографія, мандрівництво, природознавство, самозарадність, сигналізація, перша медична допомога);
•    Тематичні ватри;
•    Теренові ігри та змаги, смуга перешкод;
•    Чарівність української природи.
•    Інструктаж зтехніки безпеки
•    Спортивні заняття у формі змагань

Також в межах табору будуть відбуватися навчальні заняття й обговорюватися діяльність видатних жінок України й їхні досягнення як приклад для наслідування.

А 25 червня 2014 року поблизу с. Тухля на Сколівщині розпочнеться скельний табір “Крок по вертикалі”.

Табір має на меті морально, емоційно, фізично та розумово виховувати юнаків і юначок на лідерів і добрих громадян нашої держави.

Окрім звичної пластової програми табір має спеціалізацію – скельне пластування. На таборі новачків будуть навчати основам скелелазіння. Юнаки і юначки на два тижні зануряться в життя на природі, відчують чар пластування, а також навчаться чимало нового та знайдуть цікавих друзів. Діти прослухають на таборі заняття з табірництва, піонірки, куховаріння, картографії, мандрівництва, природознавства, самозарадністі, сигналізації, першої медичної допомоги. Також на табір припадає свято Івана Купала, на яке планується організувати Купальські гуляння.

Ці табори проводяться за сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та МО „Пласт – Національної скаутської організація України”.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.