дивись.info

Слід винести це питання на громадське обговорення, – Павлів про майданчик на вул Тершаківців, 5

Слід винести це питання на громадське обговорення, – Павлів про майданчик на вул Тершаківців, 5

Питання про розміщення літнього майданчика на вул Тершаківців, 5 необхідно винести на громадське обговорення. Про це повідомив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування. Також він зазначив, що є різні думки мешканців щодо розміщення за вказаною адресою літнього майданчика. Наразі ж з юридичним управлінням опрацьовується питання скасування дозволу на розміщення майданчика, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Є дві території, які виділялися під літній майданчик. Перша – вздовж будинку, в два ряди. Вони отримали на це дозвіл. Потім виник спротив мешканців, які були незадоволені тим, що не залишилося місця на хіднику. Ми їм відмовляли у збільшенні площі, в тому числі – на травнику. Упродовж двох років постійно відбувався перехід мешканців: одні виступали за, інші – проти. В кінцевому результаті було написано узгоджувальний лист, в якому були перераховані будівельні роботи, які хочуть отримати мешканці будинку.

Тому слід винести це питання на громадське обговорення», – зазначив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування.

Також Андрій Павлів наголосив на тому, що зараз законодавством не врегульовано питання розташування літніх майданчиків.

«В теперішньому законодавчому полі нічого не сказано про літній майданчик. Тобто, хідник має бути лише для пішого проходу, транспортна частина – для проїзду автомобілів. Виходячи з цього, ми повинні були відмінити усі літні майданчики, які сьогодні є. Законом не передбачено розташування будь-яких перепон на хіднику. Де-юре, усі літні майданчики ми можемо відмінити. Бо це обмежений проїзд спецтранспорту, це перешкоди для неповносправних і людей з вадами зору. Це також не передбачено конструктивом», – додав Андрій Павлів.

Зараз юридичне управління спільно з департаментом містобудування опрацьовує юридичні механізми скасування дозволу на розміщення літнього майданчика за вказаною адресою.

«Будь-який літній майданчик на межі інтересів і виникає конфліктна ситуація. Бо мешканці проти скупчення будь-яких людей, шуму. Зараз ми працюємо з юридичним управлінням над тим, щоб скасувати цей дозвіл», – додав Андрій Павлів, директор департаменту містобудування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.