дивись.info

З початку липня терористи відкрито здиратимуть податки з підприємств Луганщини

З початку липня терористи відкрито здиратимуть податки з підприємств Луганщини

Підприємства Луганської області повідомляють про можливу сплату податків і зборів на користь самопроголошеної «Луганської народної республіки» з 1 липня 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба Луганської регіональної торгово-промислової палати, пише Еспресо.TV з посиланням на «Східний варіант».

Повідомляється, що в палату продовжують надходити тривожні звернення від підприємців області. Бізнесмени нарікають, що на їх підприємства приходять озброєні люди, які називають себе представниками ЛНР, і вимагають припинити відрахування до місцевих і державного бюджетів.

Бойовики повідомляють про те, що створюється система справляння «податків» на користь ЛНР. Суму цих «податків» терористи мають намір визначати самостійно після проведення якихось «перевірок».

У зв’язку з цим Луганська РТПП нагадує всім зацікавленим особам про те, що жителі Луганщини є громадянами України, а місцеві суб’єкти господарювання мають українську реєстрацію, відповідно, діють у законодавчому полі України і є українськими платниками податків. «Ніяких інших нормативно закріплених і документально підтверджених зобов’язань у них немає перед іншими державними утвореннями», – заявляють в палаті.

Зазначається, що вимога сплати зборів на користь ЛНР може втягнути бізнес області у фінансову кабалу, з якої виходу не буде, і це може призвести до остаточного відключення «Е-казни» і платіжної системи в Луганській області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.