дивись.info

«Свобода» підвищила вартість проїзду у маршрутках Львівщини

«Свобода» підвищила вартість проїзду у маршрутках Львівщини

Перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник підписав розпорядження «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні». Відповідний текст розміщений на сайті Львівської ОДА, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)»:

          1. Встановити такі тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, для всіх суб’єктів підприємницької діяльності, незалежно від форм власності:

1.1. Граничний тариф (без урахування податку на додану вартість, витрат, пов’язаних з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті) за 1 км проїзду пасажира – 0,30 грн., але не менше 2,50 грн. за поїздку.

1.2. Вартість перевезення багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в розмірі 10 (десять) відсотків від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті.

2. Врахувати, що при визначенні плати за вказані послуги округленню підлягає кінцева вартість послуги, яка повинна бути кратною 10.

3. Граничний тариф встановлено для суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності та систем оподаткування, які в межах Львівської області виконують перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, з правом самостійно його визначати в межах граничного рівня (встановленого у підпункті 1.1 пункту 1), виходячи з економічної доцільності.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 03 червня 2011 року № 504/0/5-11 «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Львівській області 14 червня 2011 року за №30/1536.

5. Відділу прес-служби апарату Львівської обласної державної адміністрації через друковані засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості Львівської області.

6. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Львівської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Перший заступник голови  Й.С. Ситник

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.