дивись.info

У Львові відбудеться презентація книги про бомжів Донбасу

У Львові відбудеться презентація книги про бомжів Донбасу

Книгарня “Є” та літературна аґенція “Discursus” запрошують на презентацію книжки Олексія Чупи “Бомжі Донбасу. Homo Profugos”, яка відбудеться 9 липня. Початок — о 18.00.

“Очікування мають здатність не справджуватися. Особливо — очікування очевидного. А цілком очевидним видавалось би, що в період, коли доля цілої країни вирішується на територіях довкола Донецького басейну, книжка автора з Макіївки під назвою «Бомжі Донбасу» виявиться гостросоціальною публіцистикою або ж т. зв. «чорним реалізмом». Певну неоднозначність вносить хіба підзаголовок «Homo Profugos» (людина-вигнанець, бурлака), формально дублюючи назву, а по суті — маркуючи текст латиною, що може слугувати своєрідним фейс-контролем на вході в романний простір. Латина немов застерігає: не все тут так просто, як видається, а отже, не варто надто покладатися на очікування очевидного”.

Юрко Іздрик

«Суть цього тексту полягає у спробі по-іншому, якось провокативно, чи що, поглянути на історію України, особливо на ту частину України, де я мешкаю».

Олексій Чупа

Олексій Чупанародився та мешкає в Макіївці Донецької області. Працює на металургійному заводі. Свого часу написав збірку віршів «Українсько-російський словник» і заявив про себе як про одного з найцікавіших молодих поетів українського Сходу. Олексій є засновником донецького слему, учасником багатьох мистецьких заходів по всій Україні. Цьогоріч вийшовйого дебютний роман «Десять слів про Вітчизну», після чого про автора заговорили як про молодого, але зрілого прозаїка. «Бомжі Донбасу» – другий роман письменника.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.