дивись.info

Проблеми маршруток Львова

Проблеми маршруток Львова

Найбільшою проблемою львівських маршруток є їхній незадовільний санітарний стан та поведінка водіїв, а також відсутність у багатьох салонах кутків споживача.

Такими є результати перевірок, які проводить громадський рух «За якісний транспорт».

Вчора, 9 липня, на засіданні робочої групи з питань забезпечення надання якісних послуг у громадському транспорті Львова були оприлюднені оцінки міських маршруток. Активісти зазначили, що перевірили вже близько 70% маршрутів. Вони скаржаться, що у багатьох автобусах немає кутка споживача, де мала би міститися інформація про перевізника, страхову компанію тощо. Натомість салони рясніють рекламою, яка досить часто заважає пасажирам.

У русі «За якісний транспорт» зауважили, що Львовом курсують автобуси, які взагалі не можна випускати на маршрут. Наприклад, у деяких машинах вибиті вікна закриті пофарбованою фанерою. Водночас голова Львівського обласного осередку «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників України» Іван Велійка додає, що для того, аби замінити пошкоджене скло, необхідно всього два тижні, оскільки його виготовляють а спеціальною технологією.

Активіст Олег Довганик розповів: «Найбільше порушень виявлено у поведінці водіїв на робочому місці: куріння та споживання їжі в салоні, розмови по мобільному телефоні, а також порушення щодо видачі квитків. Ми перевіряємо і великі автобуси. Вони найбільш незручними є тим, що в них не працюють люки і часом не відкриваються вікна».

Крім того, за його словами, багато автобусів мають пошкоджені крісла. Серед порушень активіст називає і те, що водії часом відхиляються від маршруту, особливо у пізній час.

Згідно з оцінками громадських активістів, найбільшими порушниками є перевізники АТП-1 та ТЗоВ «Міра і К». Громадяни ж у випадку виявлення порушень можуть звертатися на гарячу лінію міста або до обласної асоціації перевізників.

ЗІК

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.