дивись.info

У Львові відбулася українсько-турецька медична конференція (фото)

У Львові відбулася українсько-турецька медична конференція (фото)

Провідні фахівці клінік із Туреччини приїхали до Львова, аби поділитися досвідом із лікарями медичних закладів Львівської залізниці. Під час науково-практичної конференції лікарі з Туреччини розповіли про здобутки тамтешньої медицини, а також ознайомилися з можливостями галузі на Західній Україні., повідомляє прес-центр «Львівської залізниці» 

На думку начальника Львівської залізниці Богдана Піха, такі заходи вкотре привертають увагу до вкрай важливого питання — збереження життя та здоров’я краян та залізничників зокрема. «Останні ж потребують посиленого догляду, оскільки виконують складну та напружену роботу. Рівень галузевих медичних закладів залізниці завжди був належним, і ми постійно розвиваємось, співпрацюючи із іншими клініками як України, так і США, Польщі та Ізраїлю. Приємно, що сьогодні найкращі практики наші лікарі можуть почерпнути і від фахівців із Туреччини», — зазначив під час відкриття заходу Богдан Піх.

У межах конференції, окрім загальних доповідей, медики із Туреччини провели декілька засідань секцій, присвячених серцево-судинній та кардіохірургії, гінекології, нейрохірургії, онкології, а також ортопедії та травматології.

Изображение 104

Також для учасників конференції організували огляд суміжних із їхніми спеціальностями відділень Клінічної лікарні Львівської залізниці. Гості із Туреччини зазначають, що в кожного лікаря завдання одне – надати допомогу пацієнту,  однак в українських клініках потрібно модернізувати обладнання, адже високий професійний рівень українських медиків далеко не завжди підкріплений технічними засобами. Співпрацею залишилися задоволені усі учасники конференції, а спільні проекти з залізничними лікарями турецькі колеги назвали особливо перспективними.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.