Із районів АТО переселилося вже більше 40 тис осіб

Із районів АТО переселилося вже більше 40 тис осіб

Загальна кількість громадян України, які переселені з району проведення АТО до інших регіонів, складає 40 тис 150 осіб, у тому числі 14 тис 873 дітей, 4 тис 995 - інваліди та особи похилого віку.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У відомстві зазначають, що реальна кількість переселнців може бути більшою у зв’язку з тим, що значна частина громадян здійснила переміщення без проходження реєстрації.

"Більш складна ситуація щодо розміщення громадян (без урахування переселенців з Автономної Республіки Крим), організації їх життєзабезпечення складається в місті Київ (прийнято 5 тис. 721 осіб), у Харківській (7 тис. 183 особи), Запорізькій (3 тис. 777 осіб), Одеській (3 тис. 799 осіб), Дніпропетровській (3 тис. 461 осіб) та Київській (2 тис. 961 особа) областях. Найменша кількість розселених у Волинській (249 особи), Тернопільській (271 осіб) областях", - йдеться в повідомленні.

Для зустрічі переселенців на кордоні районів проведення антитерористичної операції ДСНС розгорнула три транзитні пункти в розрахунку до 400 осіб кожен: у Красноармійську та Волновасі Донецької області й у Сватові Луганської області. Для розгортання пунктів залучено підрозділи відомства із Запорізької, Одеської, Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей.

Регіональні штаби разом із місцевими органами виконавчої влади уточнюють перелік об'єктів державної, комунальної та приватної власності, в яких можливе додаткове розміщення громадян (загалом 5 тис. 768 об'єктів, в яких можливе розміщення понад 65 тис. осіб), здійснюється інвентаризація приміщень, їх паспортизація, перевіряється відповідність технічних вимог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: